Договір публічної оферти | СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКІ ЗУСТРІЧІ ПРОФЕСІОНАЛІВ: материнсько-плодова медицина!

Договір публічної оферти

1.1 Ця пропозиція є офіційною пропозицією EXTEMPORE, Організатора конференції (тут і після – Продавця) Учаснику (тут і після – Покупець) укласти угоду для продажу послуг віддалено, через цільову сторінку Реєстрації https://mfm.extempore.info/2022y/ (тут і після – Інтернет-магазин), тут і після – Угода, та розміщує Публічну пропозицію (тут і після – Пропозиція) на офіційному веб-сайті Продавця https://mfm.extempore.info/2022y/ (тут і після – Інтернет-магазин).

1.2 Момент повного та безумовного прийняття Покупцем Пропозиції Продавця (прийняття) для укладення електронного договору купівлі-продажу послуг є фактом оплати Покупцем замовлення за цією Угодою в межах термінів та цін, зазначених у Інтернет-магазині Продавця.

 

ПОНЯТТЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ

2.1. У цій Пропозиції наступні терміни мають наступне значення:

* “Послуги” – квиток / підтвердження участі, особистий доступ до Конференції та варіантів Конференції;

* “Інтернет-магазин” – відповідно до Закон України “Про електронну комерцію”, засіб представлення або продажу товарів, робіт чи послуг за допомогою електронної транзакції.

* “Продавець” – юридична особа, яка продає товари або послуги, представлені в Інтернет-магазині .

* “Покупець” – фізична особа, яка уклала угоду з Продавцем на умовах, викладених нижче.

* “Замовлення” – вибір окремих товарів зі списку товарів та послуги, зазначені Покупцем під час розміщення замовлення та здійснення платежу.

 

СФЕРА ДОГОВОРУ

3.1.Продавець зобов’язується надавати послуги Покупцеві (у формі індивідуального доступу до Конференції), а Покупець зобов’язується оплачувати та приймати послуги на умовах цієї Угоди.

Ця Угода регулює купівля та продаж послуг в Інтернет-магазині, включаючи:

– добровільний вибір Покупцем послуг в Інтернет-магазині;

– незалежна реєстрація замовлення в Інтернет-магазині Покупцем; { {1}} – оплата Покупцем замовлення, зробленого в Інтернет-магазині.

 

ПРОЦЕДУРА ЗАМОВЛЕННЯ

4.1. Покупець має право зробити замовлення на будь-яку послугу, представлену в Інтернет-магазині.

4.2. Кожна послуга може бути представлена ​​в замовленні лише в одній кількості.

 

СПОСОБИ ОПЛАТИ

5.1. Способи оплати знаходяться на банківській картці або в рахунку-фактурі, який може бути наданий відповідно до запиту.

5.2 За допомогою платіжної системи FONDY

Fondy — це платіжна платформа, основним завданням якої є надання сервісу інтернет-еквайрінгу — обробки платежів онлайн на сайтах, в мобільних додатках і пристроях різних типів, підключених до Інтернен.

5.3.За допомогою якого карток Mastercard / VISA, Apple Pay , Google Pay у всіх країнах світу.

5.4. Якщо кошти не надходять, Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

 

ПОРЯДОК ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

6.1. Повернення коштів за квиток на Конференцію відбуватиметься лише в тому випадку, якщо:

6.1.1. Скасування події.

6.1.2. Зміни у важливих умовах події (дати).

6.1.3. Особиста причина Клієнта, через яку він не зможе взяти участь у Конференції або переглянути відеореєстратори Конференції.

6.1.4. У разі виникнення однієї із зазначених вище причин, Клієнт звертається до EXTEMPORE із запитом по телефону +380 68 528 18 98

Для повернення потрібно:

  • зателефонувати по вище вказаному телефону;
  • заповнити заяву на повернення грошових коштів і з необхідними документами передати в офіс EXTEMPORE
  • Засоби по запиту повертаються на картковий рахунок клієнта, зазначений у заяві або переносяться на «депозит» іншого заходу.

ПОРЯДОК ПРИЙНЯТТЯ ПОСЛУГ

7.1. Фактом надсилання індивідуального доступу до Конференції та відеозаписів Конференції від Продавця Покупцеві є факт надання послуг.

7.2.Час прийняття Угоди про послуги починається відразу після надання доступу до конференцій та відеозаписів конференцій і не залежить від того, використовував Покупець його код доступу чи ні.

7.3. Будь-який тип документів, які повинні підтверджувати надання послуг Продавцем Покупцеві, не потребує підписання відповідно до Угоди.

 

ПРАВА І ОБОВ’ЯЗКИ

8.1. Продавець має право припинити надання послуг за цією Угодою у разі порушення Покупцем умов цієї Угоди.

8..2. Покупець повинен оплатити послуги за умовами цієї Угоди.

8.3. Покупець має право:

– розмістити замовлення в Інтернет-магазині;

– прийняти електронний контракт;

– вимагати від Продавця надання послуг із умовами цієї Угоди.

 

ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ СТОРОН

9.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цієї угоди в порядку, встановленому цією Угодою та чинним законодавством України.

9.2. Покупець, використовуючи доступ до Інтернет-магазину або Послуг, наданих йому Продавцем, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо інша особа перебувала під його логіном) особам або їх майну, юридичним особам, державі чи моралі принципи.

9.3. У разі форс-мажорних обставин сторони звільняються від умов цієї Угоди. Форс-мажор для цілей цієї Угоди означає події надзвичайного, непередбачуваного характеру, які виключають або об’єктивно перешкоджають виконанню цієї Угоди, виникнення яких сторони не могли передбачити та запобігти розумними способами.

9.4. Сторони повинні докладати зусиль для врегулювання будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.

 

ІНШІ УМОВИ

10.1. Продавець залишає за собою право в односторонньому порядку внести зміни до цієї Угоди за умови попередньої публікації в Інтернет-магазині https: https: //conferences.extempore.info/expertfetalultrasound2021

10.2. Інтернет-магазин призначений для організації віддаленого способу продажу послуг через Інтернет.

10.3. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, наданої під час замовлення. У цьому випадку, після прийняття (замовлення та подальшої оплати послуг), Покупець дає Продавцеві безумовну згоду на збір, обробку, зберігання, використання їх персональних даних, у розумінні Закону “Про захист персональних даних” .

10.4. Оплата Покупцем за замовлення, розміщене в Інтернет-магазині, означає повну згоду Покупця на умови Договору (УГОДА ПРО публічну пропозицію).

10.5.Фактичною датою електронної угоди між сторонами є дата прийняття умов, відповідно до ст. 11 Закону України “Про електронну комерцію”.

10.6. Інформація, надана Покупцем, є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно з метою обробки замовлень, надсилання повідомлень Покупцеві, надання послуг, розрахунків тощо.

 

УМОВИ ДОГОВОРУ

11.1. Ця Угода діє до останнього дня Конференції або надає всі послуги, придбані Покупцем.

11.2. Електронна угода вважається погодженою з моменту придбання в Інтернет-магазині.

11.3. Сторони мають право розірвати цю угоду в односторонньому порядку у разі порушення однією із сторін умов цієї Угоди.

11.4. Договір може бути розірваний сторонами у разі повернення платежу Покупцю за процедурою повернення коштів.

 

ГАРАНТУЄМО

Ми продаємо на 100% офіційні і справжні запрошення (квитки), тому що є ОРГАНІЗАТОРАМИ заходів і працюємо тільки з надійними партнерами, в яких впевнені.

 

МИ ГАРАНТУЄМО МАКСИМАЛЬНУ БЕЗПЕКУ КУПІВЛІ ТА ЗАВЖДИ РАДІ ДОПОМОГТИ

Якщо з якоїсь причини ви не задоволені покупкою або хотіли б повернути запрошення (квитки), поставити запитання або залишити відгук, будь ласка, зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом.