Способи оплати | СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКІ ЗУСТРІЧІ ПРОФЕСІОНАЛІВ: материнсько-плодова медицина!
СПОСОБИ ОПЛАТИ

1. Банківською картою.

Ми працюємо з надійними, захищеними системами обробки платежів.
Приймаються картки, випущені будь-яким банком світу. Інформація обробляється з використанням SSL 256 кодування на сервері системи електронних платежів (кодується вся особиста інформація, в тому числі дані кредитних і дебетових пластикових карт, ПІБ і адреси). Це означає, що дані вашої картки недоступні ні адміністраторам нашого сайту, ні команді EXTEMPORE Publishing, ні кому-небудь ще.

2. У касах банків, в платіжних терміналах, зі свого персонального банківського рахунку.

Можете завантажити банківську квитанцію з реквізитами отримувача коштів на цьому сайті,
а потім протягом 24 годин сплатити її готівкою через будь-яке з відділень банку чи через платіжні термінали (термінали iBox) за реквизитами. Також можна зробити безготівкову оплату за реквізитами з персональної сторінки вашого банківського кабінету.

Запрошення прийде на E-MAIL, вказаний при реєстрації, при оплаті через сайт. Якщо ви його не отримали, будь-ласка, перевірте папку зі спамом та промо-пропозиціями.

Якщо ви сплатили у іншій спосіб запрошення буде відправлено вам у вигляді VIBER-повідомлення на вказаний у квитанції номер телефону за 1-2 дні до конференції.

ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ

Відповідно до законодавства України повернення коштів за сплачений організаційний внесок (квиток) на конференцію проводиться організатором у наступних випадках з боку Організатора:

  • Скасування конференції.
  • Значних змін умов конференції (дата або місто проведення заходу).
У наступних випадках з боку Учасника:

  • Особиста причина Учасника, за якою він не може відвідати захід (ургентні операції, госпіталізація, смерть учасника чи його близьких родичів; настання руйнівних змін з майном (рухомим та нерухомим) Учасника, виклики щодо свідчень на судові справи або слідчі дії), про яку необхідно повідомити за 7 робочих днів до дати конференції та надати підтверджуючі документи.
КОШТИ НЕ ПОВЕРТАЮТЬСЯ, якщо скасування конференції або зміни у даті чи місті проведення конференції були здійснено під впливом обставин форс-мажору. У такому випадку організаційний внесок може буде перенесений на будь-яку іншу конференцію EXTEMPORE Publishing, або залишено на сплачену конференцію з іншою датою чи містом проведення.
ПРОЦЕДУРА ПОВЕРНЕННЯ

У разі виникнення однієї із зазначених вище причин, Клієнт звертається до EXTEMPORE Publishing із запитом по телефону +380 68 528 18 98 або через форму повідомлень сайту (Зв’язатися з менеджером)

Для повернення потрібно:
1) зателефонувати по вище вказаному телефону або відправити запит через зворотну форму сайту.
2) отримати та заповнити (від руки) заяву на повернення грошових коштів
3) і з необхідними документами передати в офіс EXTEMPORE Publishing

Повернення грошових коштів відбувається через поповнення карткового рахунку Учасника, що було вказано в заяві на повернення коштів.


ПРАВИЛА ЗАРАХУВАННЯ КОШТІВ

Повернення комісії банків за перерахування грошових коштів не проводиться.
Повернення коштів проводиться виключно в безготівковій формі на картковий рахунок протягом 10 банківських днів з моменту отримання повного пакету документів на повернення.
За поверненням коштів може звернутися тільки покупець, дані якого вказані в реєстрації.

ГАРАНТУЄМО

Ви сплачуєте на 100% офіційні і справжні організаційні внески (квитки), тому що є ОРГАНІЗАТОРАМИ конференцій.

МИ ГАРАНТУЄМО МАКСИМАЛЬНУ БЕЗПЕКУ ПЛАТЕЖУ і ЗАВЖДИ РАДІ ДОПОМОГТИ

Якщо з якоїсь причини ви не задоволені процесом оплати або хотіли б поставити запитання, залишити відгук, будь
ласка, зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом.